If you decide to buy essay from us you can be sure, that the materials used by the writer and referred to in the reference list, are absolutely reliable and taken from scientific sources.

Архива
Временска прогноза
logo
Општина Радовиш | НОВОГОДИШНА ЧЕСТИТКА ОД ГРАДОНАЧАЛНИКОТ САШКО НИКОЛОВ
9754
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-9754,ajax_updown,page_not_loaded,smooth_scroll,boxed,,wpb-js-composer js-comp-ver-3.6.12,vc_responsive

НОВОГОДИШНА ЧЕСТИТКА ОД ГРАДОНАЧАЛНИКОТ САШКО НИКОЛОВ

Дата

December 31, 2014

Категорија

Вести, Известување

ПОЧИТУВАНИ СОГРАЃАНИ …

 

ВИ ЈА ЧЕСТИТАМ НОВАТА ГОДИНА И ПРЕСТОЈНИТЕ БОЖИЌНИ ПРАЗНИЦИ СО ЖЕЛБИ ЗА ДОБРО ЗДРАВЈЕ, ПОВЕЌЕ ЉУБОВ И РАЗБИРАЊЕ, СПОКОЈСТВО И МИР, ПРОСПЕРИТЕТ И ЛИЧЕН УСПЕХ НА СЕКОЈ ОД ВАС И ВАШИТЕ СЕМЕЈСТВА.

 

НЕКА НИ Е СРЕЌНА И БЕРИЌЕТНА НОВАТА 2015 ГОДИНА

 

 

САШКО НИКОЛОВ
ГРАДОНАЧАЛНИК НА ОПШТИНА РАДОВИШ