If you decide to buy essay from us you can be sure, that the materials used by the writer and referred to in the reference list, are absolutely reliable and taken from scientific sources.

Архива
Временска прогноза
logo
Општина Радовиш | ПОСЕТА НА ЗДРАВСТВЕНИОТ ДОМ ВО РАДОВИШ
13523
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-13523,ajax_updown,page_not_loaded,smooth_scroll,boxed,,wpb-js-composer js-comp-ver-3.6.12,vc_responsive

ПОСЕТА НА ЗДРАВСТВЕНИОТ ДОМ ВО РАДОВИШ

Дата

December 29, 2017

Категорија

Вести

Градоначалникот Герасим Конзулов денес беше во посета на Здравствениот дом во Радовиш, каде што оствари средба со Директорката и раководителот на Итната медицинска помош.

 

Во склоп на оваа посета Градоначалникот Конзулов по повод новата година на Итната медицинска помош и Здравствениот дом им подари скромен подарок. На вработените во Здравствениот дом Радовиш им ги честиташе претстоните новогодишни и божиќни празници, посакувајки им многу здравје и среќа, а на дежурните за време на новогодишната ноќ и претстојните празници им посака што помалку интервенции.

 

ФОТО ГАЛЕРИЈА