If you decide to buy essay from us you can be sure, that the materials used by the writer and referred to in the reference list, are absolutely reliable and taken from scientific sources.

Архива
Временска прогноза
logo
Општина Радовиш | ПОСЕТА НА ПРОТИВ ПОЖАРНАТА ЕДИНИЦА ВО РАДОВИШ
13520
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-13520,ajax_updown,page_not_loaded,smooth_scroll,boxed,,wpb-js-composer js-comp-ver-3.6.12,vc_responsive

ПОСЕТА НА ПРОТИВ ПОЖАРНАТА ЕДИНИЦА ВО РАДОВИШ

Дата

December 29, 2017

Категорија

Вести

Градоначалникот Герасим Конзулов денес беше во посета на Против пожарната единица во Радовиш, каде што ги посети вработените и по повод новата година на оваа против пожарна едница им подари скромен подарок.

 

На вработените во ТППЕ Радовиш им ги честиташе претстоните новогодишни и божиќни празници, посакувајки им многу здравје и среќа, а на дежурните за време на новогодишната ноќ и претстојните празници им посака што помалку интервенции.

 

ФОТО ГАЛЕРИЈА