If you decide to buy essay from us you can be sure, that the materials used by the writer and referred to in the reference list, are absolutely reliable and taken from scientific sources.

Архива
Временска прогноза
logo
Општина Радовиш | САМУН ЕМ ТАТЛИЈА 2018
15036
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15036,ajax_updown,page_not_loaded,smooth_scroll,boxed,,wpb-js-composer js-comp-ver-3.6.12,vc_responsive

САМУН ЕМ ТАТЛИЈА 2018

Дата

October 14, 2018

Категорија

Вести

Вечерната музичка програма продолжи со настапите на Куку Леле, Жаре Бербер, Дејан Јованов и Бајабо Бенд.

 

Градоначалникот Герасим Конзулов искажа благодарност до сите кои се дел од Манифестацијата „Самун ем Татлија“ , поздравувајки ги сите присутни кои беа вечерва на Манифестацијата, импресиониран од прекрасната глетка и масовната посетеност оваа година, која како што спомна веќе руши рекорди.

 

Музичкиот дел продолжи со настапот на Тропико бенд.

 

Photo Gallery - Фото Галерија 

Фото Галерија